Brower Timing Systems

Naše společnost dováží z USA do České republiky již několik let elektronickou sportovní časomíru Brower Timing Systems.

Nejprodávanější je typ Bib ID RL, který na trhu nahradil starší typ Bib ID XS, a představuje nejnovější generaci bezdrátového měření této značky vyráběné v USA. Systém měření je lehce přenosný (v ledvině, která je součástí systému), lehce nastavitelný a jednoduše ovladatelný. Obě verze časomíry Brower Timing System Bib ID XS i Bib ID RL nabízí vyšší spolehlivost a zaručují tím kvalitnější trénink. Dle našich testů, jsou i šestiletí závodníci schopni se s měřením sžít, bez asistence trenéra. Po přidělení stálého startovního tréninkového čísla každému závodníkovi, stačí jen na startu číslo zadat a na klávesnici a potvrdit enterem.

Nejnovějším a nejpokrokovějším aspektem měření je krystalová synchronizace, což znamená, že startovací branka i cílová fotobuňka jsou stále synchronizovány s měřením, při každém použití. Systém obsahuje 32 kanálů, to znamená, že může současně bez jakéhokoliv zásahu změřit 32 časů. V rámci tréninku nebo při soutěži dokáže evidovat až 250 startovních čísel, na trati dlouhé až 8 km.

Ke všem verzím časomíry je možné dokoupit extra fotobuňky k měření mezičasů. Nejvyšší řada časomíry Bib ID RL Event System má v sobě integrovanou Smartphone aplikaci umožňující propojení s počítačem či s chytrým telefonem.

Měření Brower Timing System je v současné době díky své velikosti, váze, spolehlivosti a jednoduchosti ovládání využíváno mnoha reprezentačními týmy.

Dokumenty ke stažení

BROWER TIMING SYSTEMS 2023-2024
Návod k použití BIB ID RL System

Brower Timing Systems

časomíra

Servis: Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo s výrobcem v USA. Upozorňujeme, že v případě nutné opravy musíme zaslat časomíru přímo výrobci. Lhůta pro oravu a zpětné doručení se pohybuje mezi 3-4 týdny.

 

Poptávka - objednávka

Váš e-mail
Předmět
Kontrola captcha
Zpráva

czechski Bonus Plus Panter Sennheiser